DOLAR %
EURO %
GRAM GOLD %
QUARTER G. %
BITCOIN %
BREAKING NEWS
reklam
Google News

Prestige Yachts

Son Güncelleme :

24 Şubat 2024 - 18:47

Prestige Yachts

PRESTIGE YACHTS: Denizcilikte Mükemmelliği Yeniden Tanımlamak

1989’dan beri PRESTIGE, endüstriyel yat üretiminde uzmanlığını mükemmelleştirmiş ve yeniden tanımlamıştır. Onlarca yıllık deneyimiyle PRESTIGE yatları, Fransız deniz mühendisliğinin incisidir. Denizcilere yönelik tasarlanan PRESTIGE yatları, birden fazla yeteneği tek bir amaca yönlendirir: mükemmelliği yakalamak.

Lüks Yaşam İçin Tekneler

Dış cephesinde dengeli ve akıcı bir estetik; iç mekanda cesur, güzel İtalyan tasarımı; benzersiz bir düzen, ince malzemelerden oluşan hacim ve ışık açısından zengin bir yaşam alanı… PRESTIGE yatları, lüks yaşamın her detayını göz önünde bulundurarak tasarlanmıştır. Her detay, sizleri dinlenmeye ve seyrinizi uzatmaya davet eder.

Hayal Etmek ve Hayalleri Gerçekleştirmek İçin İyi Yaşam Sanatı

PRESTIGE, günlük hayatın karmaşasından uzaklaşıp aile ve arkadaşlarla daha özel anlara odaklanmayı teşvik eder. Her insanın gerçek mutluluğu bulması için güvenilir bir liman sağlamaya inanırız.

Dünyada Prestij

PRESTIGE, geniş bir bayi ağıyla dünya çapında kişiselleştirilmiş ve yenilikçi hizmetler sunar. Müşterilerimize en üst düzeyde hizmet sunarak, denizcilik deneyimlerini unutulmaz kılmayı amaçlarız.